SEO: Registrácie stránok do vyhľadávačov

Registrácií stránok do katalógov a vyhľadávačov sa venujeme už niekoľko rokov. Presne od apríla 2001, kedy to začalo jedným nekomerčným projektom. Systém a zmysel registrácie do katalógov a vyhľadávačov sa od tej doby mierne zmenil. Aj dnes má pre niektoré projekty, prípadne eshopy zmysel, ak je zmienka o nom na tých správnych miestach, je po ruke a tvorí spätný odkaz. Lenže ani registrácia nemôže byť robená nepremyslene, zbrklo, a na jeden šup. Registrácia katalógov je okrajová

Vyžadujte skúsenosti

Ak chcete svoju stránku zaregistrovať do katalógov a vyhľadávačov, vedzte, že v konečnom dôsledku to vôbec nemusí mať žiaden efekt na návštevnosť samotnú. Zvýši sa povedomie o Vašom webe, jeho zmienka je o niečo početnejšia, nájdu si k nemu cestu ďalší, no rapídny nárast z toho nikdy nebude. Ak vám ktokoľvek sľubuje niečo také, ide o nepremyslené tvrdenie. Registrácia do katalógov má skôr význam dlhodobý, má dopad na hodnotenia, na indexovanie a vditeľnosť v tematických katalógoch. Ak však ani samotné katalógy nemajú veľkú návštevnosť, čo vlastne očakávať – aké zvýšenie návštevnosti k Vám, ak sa návštevníci týchto katalógov delia medzi stovky, či tisícky iné stránky?

Najväčší počet kataógov jedine na ZET.SK

ZET.SK ponúka najvyšší počet katalógov z jednoduchého dôvodu. Venujeme sa registrácií dlhšie, než azda ktokoľvek na Slovensku. Za ten čas sme narazili na niekoľko katalógov, ktoré zanikli, alebo sme získali prístup do administrácie a správa katalógu pokračuje čisto v našich rukách. Ak k tomu pripočítame aj pár čisto našich katalógov, potom je jasné, že sa počtom týchto portálov dostávame niekde celkom inam. Naši klienti majú záruku odbornosti a skúseností v tejto oblasti. Každému zaujímavému projektu radi venujeme výborné pozície v niektorých katalógoch na zvýraznených miestach.

Služba v sebe zahŕňa

Registrácia do 30 katalógov je v skutočnosti registráciou do počtu približne 40 katalógov. Ich správa je však často mimo náš dosah, ich administrátori sú súkromné osoby, aj oficiálne podnikateľské subjekty. Garanciu v tejto oblasti nemôže poskytnúť nikto, mimo samotného administrátora. Najvyššiu úspešnosť je však možné dosiahnuť splnením všetkých nutných podmienok.  Súčasťou služby je zároveň príprava všetkých potrebných materiálov s charakteristikou firmy. Objednávateľ tejto služby súhlasí s tým, že všetky prvky a postupy, ktorými sa odlišujeme od ostatných, sú bezvýhradne obchodným tajomstvom. Cena služby 9,99 EUR s DPH.