O nás

ZET.SK je pod svojim názvom pomerne mladá spoločnosť. Napriek tomu však vychádza z niekoľkoročnej histórie, ktorá sa niesla prevažne v znamení spracovania dát, testovania, hier, software, a marketingu. Práve vďaka tomu si dovoľujeme našim zákazníkom ponúknuť oveľa viac, ako sa zdá. K dispozícií azda každý večer v roku a každý víkend, sme tak svojim klientom zväčša v čase, kedy to vyhovuje po vyťaženom dni prevažne menším firmám a jednotlivcom. Napriek novému názvu však nie sme nováčikovia.

Team ZET.SK

Tím ľudí na ZET.SK v prvom kvartáli roka 2015 tvoria 4 ľudia s rôznou špecializáciou. Dvaja muži a dve ženy.

História

Spoločnosti Zet.sk predchádzala podnikateľská činnosť od 1. januára 2007 zaoberajúca sa prekladmi, vývojom software, hrami a predajom hier. Od roku 1. januára 2009 bolo personálne zloženie súčasného Zet.sk súčasťou inej spoločnosti zaoberajúcej sa opäť vývojom a testom, predajom hier, avšak aj súčasne ďalšej spoločnosti, ktorej činnosť bola úzko spätá s bezpečnostnými riešeniami, PR službami, taktiež autorským právom a správou licencií. Súčasné ZET vzniklo presunom a premenovaním inej spoločnosti v januári 2015. Doména Zet.sk, ktorá sa dlhodobo pripravovala na sťahovanie a transformáciu na stránky komerčnejšieho obsahu, sa stala oficiálnymi stránkami spoločnosti ešte pred jej oficiálnym vznikom. V súčasnosti novovzniknutá spoločnosť ZET sídli na https://web.tuki.sk a jej prioritou bude pokračovať naďalej v niekoľkoročnej profesnej minulosti a prítomnosti zameranej najmä na testovanie, PR, fotografovanie a ďalšiu činnosť.
ZET je pokračovateľom dovtedy 8 ročnej histórie a skúseností v oblasti testovania software, recenzovania, PR činnosti a ďalších oblastí. Mimo oficiálne podnikanie a profesie však nechýbajú ani skúsenosti z oblasti marketingu v rámci súkromných projektov – propagácie nekomerčných webových projektov, skúsenosti z oblasti správy a presadzovania sa internetových stránok na internete. Táto činnosť prebieha sústavne od roku 2001. Spoločnosť Zet.sk teda nakoniec vzniká na základe 8 ročnej praxe v oblasti testovania, PR služieb a imidžovej tvorby a zároveň 14 rokov skúseností v oblasti internetového marketingu a zároveň na základe 8 ročnej praxe v cestovnom ruchu.
Zet.sk samotné však do portfólia pripája aj ďalšie spektrum služieb spojených s prácou v systémoch, outdoorovú reklamu alebo výrobu darčekových predmetov.

Dodatok:
Nikto z nášho personálneho zloženia nemal v minulosti žiadne problémy s plnením záväzkov, v zamestnanosti, alebo v podnikaní. Nový názov vzniká len z dôvodu vytvorenia novej právnej formy a to s.r.o. pre už len samostatné fungovanie bez závislosti od iných organizácií a subjektov. Jediné spojitosti, ktoré niekoľko rokov spájajú náš obchodný názov s problémami vyplývajú z omylu vytvoreného podobnosťou našej koncovky domény Zet.sk s koncovkou najväčšej slovenskej emailovej služby Azet.sk. Problém je vysvetlený dostatočne na tomto odkaze.

Súčasnosť

V súčasnosti sme partnermi viacerých známych spoločností, vydavateľstiev, organizátorov podujatí kultúrneho, či športového typu.

Exkluzivita

  • v oblasti kávy exkluzívne pôsobíme pre slovenskú značku kávy Ebenica,
  • v knižnom priemysle pre vydavateľstvo IKAR, a.s.,
  • v oblasti internetových magazínov podporujeme Zaujimavosti.net,

Nespolupracujeme s

  • Zet.sk, s.r.o. nespolupracuje s politickými stranami,
  • spoločnosťami ponúkajúcimi nebankové pôžičky a úvery
  • oblasti, ktoré sa týkajú automatov, herní a podobne
  • oblasti spojenej so stávkovaním