Fotografovanie

Niekoľko rokov sa venujeme aj fotografovaniu podujatí, svadieb, osláv, nehnuteľností a od toho sme preskočili k hobby fotografii. Používame techniku Nikon a objektívy pre portrétovú fotografiu a univerzálnu fotografiu.

Svadobná fotografia
Svadobná fotografia v sebe zahŕňa kompletné fotografovanie svadby podľa zadania objednávateľa maximálne do 23:00 hod. Najlepšie v Bratislavskom kraji. V prípade vyriešenia dopravy sú samozrejme možnosti otvorené aj na iné lokality.
Neateliérová svadobná fotografia – fotografia ľudí, činností, príprav, realizácie samotnej svadby, rodinné fotografie podľa želania. Zhruba od 200 do 700 fotografií / akcia.

Cena: 200 EUR
Cena je vrátane DPH a zahŕňa aj kompletné DVD so všetkými zábermi. Na upravené fotografie naozaj nie je nutné čakať celé týždne. Termín dodania Vám bude jasný aj podľa počtu vyhotovených záberov azda ešte v deň svadby.

Doplnkové služby:

  • tlač fotografií na plátno
  • tlač fotografií na fotografický papier
  • veľkoplošná tlač fotografií
  • výroba svadobných nálepiek a etikiet na víno

Fotografie nehnuteľností
Fotografujeme nehnuteľnosti. K tejto činnosti využívame objektív typu rybie oko, ktorého vlastnosti umožňujú v jedinom zábere obsiahnuť oveľa širší uhol záberu. Ideálne pre predaj nehnuteľností, prezentovanie výrobných, či spoločenských priestorov, hotelových priestorov, pre prezentácie a propagačné účely.

Cestopisná fotografia
V rámci inej činnosti sa venujeme cestopisnej fotografii, fotografovaniu hotelov, krajín a atrakcií v cieľových destináciách. Reportážna fotografia. Naše fotografie hotelov používajú česká a významná slovenská cestovná kancelária na svojich stránkach rovnako tak, ako v katalógu.